Засідання ради старшокласників «Нова хвиля»

Дата: 23.04.2021 15:03

26 квітня – день Чорнобильської трагедії. У цей день вшановуємо героїзм пожежників, персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

23 квітня 2021 року лідери учнівського самоврядування «Нова хвиля», в рамках заходів, пов’язаних  із 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи,  провели  в онлайн режимі конференцію «Захистимо природу!». Переглядаючи презентації, документальні відео  учасники заходу знов і знов мали можливість відчути все жахіття і трагізм тих подій.

Лідери шкільного самоврядування підтримали ініціативу приєднатися до міжнародної акції «Запали свічку  «Чорнобиль 35» та вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.