Дата: 10.11.2021 14:24

День української писемності та мови –  свято, яке традиційно відзначають  в Україні 9 листопада. Воно  яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях розвитку рідного слова і його безсмертних творців.

У закладах освіти відбулися різноманітні виховні  заходи: поетичні змагання, мовознавчі квести, літературні вікторини, конкурси ерудитів, літературно-музичні композиції, творчі вернісажі, відвідування музеїв.

Учні закладів освіти взяли участь у І (шкільному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Уже стало доброю традицією, у День української писемності та мови, писати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого долучились учні 9-11 класів та учителі-мовники, тим самим поринувши у багатющий світ краси і чарівності рідної української мови.

Переконані, що такі заходи спонукають учнів до творчості й пізнання, викликають ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяють розвитку креативності. Гарний настрій, гордість за свою мову, усвідомлення себе в рідному слові відчули учні в цей день – саме так відроджується духовність, формується громадський світогляд. Тож, «плекаймо мову»!