Нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи

Дата: 12.11.2021 15:34

12 листопада 2021 року  відбулася онлайн-нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи  закладів освіти.

На нараді були розглянуті питання щодо оновлення інформації про заклади освіти в інформаційно-телекомунікаційній системі Українського центру оцінювання якості освіти; підготовки до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році; проведення ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в закладах загальної середньої освіти; організації атестації педагогічних працівників  у 2020-2021 навчальному році.

За підсумками наради заступники директорів з навчально-виховної роботи отримали відповідні доручення.