Про підсумки роботи ХІ обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

Дата: 28.12.2021 14:30

1421 грудня 2021 року відбулась ХІ обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»  за темою «Нова українська школа: педагогіка партнерства – крок назустріч», що була присвячена розгляду актуальної проблеми освітньої галузі – налагодженню єфективної взаємодії в контексті побудови педагогічного та соціального партнерства.

На виставці були презентовані матеріали досвідів роботи педагогічних колективів Балаклійського ліцею № 3 та  Новогусарівської гімназії.

Балаклійський ліцей № 3 нагороджений Дипломом І ступеня у номінації «Школа як простір дитинства: створення безпечного освітнього середовища».

Новогусарівська гімназія нагороджена Дипломом  ІІІ ступеня у  номінації  «Педагог у колі партнерства».

Вітаємо педагогічні колективи з нагородами!