Засідання методичного об’єднання вчителів 3-х класів «Закінчення навчального року: підсумкове оцінювання, документація, аналіз і планування»

21 травня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 3-х класів «Закінчення навчального року: підсумкове оцінювання, документація, аналіз і планування». Учасники семінару проаналізували нормативні документи, які регламентують завершення навчального року, отримали рекомендації щодо підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів, а також обговорили питання творчого завершення навчального року.

15:48 26.05.2021

Онлайн-семінар «Організоване закінчення навчального року у початковій школі» для вчителів 4-х класів

21 травня 2021 року відбулося засідання ТМО вчителів 4-х класів у форматі онлайн-зустрічі за темою «Організоване закінчення 2020/2021 навчального року». Педагоги проаналізували роботу методичного об’єднання за рік, розробили заходи для планування на наступний навчальний рік.

15:42 26.05.2021

20 травня 2021 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни   відбувся онлайн-семінар д"«Професійна мобільність педагога : дистанційне навчання – виклик українській школі та перевірка її на сучасність»у форматі онлайн конференції на платформі Zoomcloud. До онлайн-семінару долучилися педагогічні  працівники закладів загальної середньої  освіти Балаклійського ОТГ , оскільки ця тема є досить актуальною під час карантинних обмежень і організації дистанційного навчання. Під час зустрічі обговорювалися такі питання як проведення занять у віддаленному режимі, без можливості бачити здобувачів освіти наживо; організація якісного навчання з використанням цифрових технологій; вдосконалення навичок в організації змішаного та дистанційного навчання; ознайомлення з сучасними платформами навчання (на прикладі Zoomcloudmeetings, Googleclassroom.

15:41 26.05.2021

Сучасний учитель як провідник змін у контексті Концепції Нової української школи

20 травня 2021 року відбулося онлайн-засідання районного методичного об’єднання вчителів 2 класів початкової ланки, на якому обговорено тему «Сучасний учитель як провідник змін у контексті Концепції Нової української школи».

15:41 26.05.2021

Вітаємо переможців фінального етапу ХІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

06 березня 2021 року відбувся фінальний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Кобзаря, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти учнівської та студентської молоді України.

15:35 17.05.2021

Засідання ради старшокласників «Нова хвиля»

26 квітня – день Чорнобильської трагедії. У цей день вшановуємо героїзм пожежників, персоналу Чорнобильської атомної електростанції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

15:03 23.04.2021

Семінар-тренінг для вчителів фізики та астрономії

16 квітня 2021 року відбулося секційне засідання методичної студії для  вчителів  фізики та астрономії (онлайн) з теми «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання  з фізики - 2021».

15:58 19.04.2021

Семінар для керівників закладів освіти

07 квітня на базі Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області відбувся онлайн-семінар  для керівників закладів загальної середньої освіти Балаклійської, Донецької, Савинської ОТГ на тему: «Управління освітнім процесом на основі сучасних інформаційних технологій». Розпочала захід директор школи Собків Олена Іванівна, яка окреслила основні напрямки роботи школи під час дистанційного навчання. Заступник директора з навчально-виховної роботи Андрійчук Галина Василівна поділилася досвідом як оптимізувати управління освітнім процесом закладу загальної середньої освіти. Доповідачка детально окреслила роботу в команді в умовах змішаної та дистанційної форм навчання на онлайн-платформі Google Workspace. Завершила роботу семінару адміністратор шкільної платформи Царук Ольга Ярославівна, котра розповіла про адміністративний контроль та аналітику у Google Workspace.

10:04 08.04.2021

Круглий стіл для шкільних бібліотекарів

7 квітня 2021 рокув режимі онлайн відбулося засідання методичного об'єднання шкільних бібліотекарів «Сучасний бібліотекар: нові технології – нові можливості». Учасники семінару обговорили питання щодо організації роботи з бібліотечним фондом підручників, функціонування  шкільних бібліотек в структурі Нової  української школи.

09:33 08.04.2021

Методична студія вчителів іноземних мов

07 квітня у фоматі ZOOM-конференції відбувся семінар для вчителів іноземних мов на тему «Як креативно навчати іноземній мові молодших школярів». Під час заходу вчителі-предметники зосередили увагу на використанні новітніх методів навчання, спрямованих на формування комунікативних навичок та вмінь та  переваги  онлайн-сервісу Quizlet для ефективного опрацювання лексики, що вивчається.

09:32 08.04.2021