Круглий стіл керівників закладів освіти

Дата: 02.04.2021 14:11

2 квітня на базі Балаклійського інклюзивно-ресурсного центру відбувся круглий стіл керівників  закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти у структурі яких є дошкільний підрозділ на тему: «Координація і співпраця закладів освіти по роботі з дітьми з порушеннями мовлення». В ході заходу Аверіна Тетяна Леонідівна, завідувач Балаклійського дошкільного навчального закладу компенсуючого типу №8, презентувала свій заклад, окреслила напрями роботи.

За результатами наради було вироблено алгоритм співпраці керівників закладів освіти з інклюзивно-ресурсним центрому напрямку виявлення і роботи з дітьми з порушеннями мовлення, їх батьками.