Дошкільна освіта

Освітня програма закладу дошкільної освіти

Освітня програма закладу дошкільної освіти – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом дошкільної освіти для досягнення вихованцями результатів навчання (набуття компетентностей), визначених Базовим компонентом дошкільної освіти. Відповідно до законодавства освітня програма схвалюється педагогічною радою та затверджується керівником.

Більше про освітню програму у кейсі «Освітня програма закладу дошкільної освіти» за посиланням https://drive.google.com/file/d/1mj8LWoYlSk0JZBUU6IEyNwZils6abvMN/view?usp=sharing

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області рекомендує використовувати у роботі електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти», розроблений Державною службою якості освіти України в межах державно-приватно-громадського партнерства спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та Цифровим видавництвом MCFR Освітня програма закладу дошкільної освіти.

Розвиваємося та навчаємося

Балаклійський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 комбінованого типу та Вербівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) є учасниками Всеукраїнського освітнього проєкту «Сприяння освіті» започаткованого в   2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation.

08:13 20.04.2023

Дистанційна освіта для дошкільнят

В умовах воєнного стану заклади дошкільної освіти Балаклійської громади організовують освітній процес за дистанційною формою. Усі освітяни садочків працюють із єдиною метою – щоб дитина була щасливою, психічно здоровою, перебуваючи в безпечних умовах та отримувала якісну освіту. Сутність дистанційної організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти полягає в забезпеченні взаємодії між учасниками освітнього процесу, зокрема в налагодженні комунікації між вихователем, дітьми, батьками та дітей між собою. Організація освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку дозволяє зберегти й підвищити рівень досягнень кожного малюка та покликана допомогти батькам, які перебувають в умовах соціально та фізично обмеженого простору, налагодити систему корисної взаємодії з дитиною.

10:26 07.04.2023