Розвиваємося та навчаємося

Дата: 20.04.2023 08:13

Балаклійський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 комбінованого типу та Вербівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) є учасниками Всеукраїнського освітнього проєкту «Сприяння освіті» започаткованого в   2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation.

Напередодні Великодня заклади дошкільної освіти отримали благодійну допомогу від організації «Благодійний фонд «Магічні крила» у вигляді м’яких іграшок та комплектів дитячих книг, які сприятимуть реалізації завдань програми соціально-емоційного розвитку дітей Peppy Pals «Веселі друзі». Ігровий матеріал допоможе дітям краще розуміти свої емоції та емоції інших, співпрацювати в команді, дружити, справлятися зі стресом.