Онлайн-семінар «Організоване закінчення навчального року у початковій школі» для вчителів 4-х класів

Дата: 26.05.2021 15:42

21 травня 2021 року відбулося засідання ТМО вчителів 4-х класів у форматі онлайн-зустрічі за темою «Організоване закінчення 2020/2021 навчального року». Педагоги проаналізували роботу методичного об’єднання за рік, розробили заходи для планування на наступний навчальний рік.

Під час засідання голова ТМО ознайомила із нормативними документами щодо закінчення навчального року, із правилами оформлення шкільної документації. Зокрема, були детально розглянуті сторінки класних журналів із предметів, де виставляються результати оцінювання навчальних досягнень учнів та з предметів, де проходить вербальне оцінювання, порядок заповнення особових справ учнів.

Учасники семінару ділилися досвідом роботи та отримали корисні поради та інформацію.