Засідання методичного об’єднання вчителів 3-х класів «Закінчення навчального року: підсумкове оцінювання, документація, аналіз і планування»

Дата: 26.05.2021 15:48

21 травня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 3-х класів «Закінчення навчального року: підсумкове оцінювання, документація, аналіз і планування». Учасники семінару проаналізували нормативні документи, які регламентують завершення навчального року, отримали рекомендації щодо підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів, а також обговорили питання творчого завершення навчального року.

Було проведено аналіз роботи районного методичного об’єднання та роботи вчителів під час дистанційного навчання.Зазначено, щодалеко не всі можливості освітніх платформ і засобів комунікації опановано і є ще багато моментів, які потрібно вдосконалювати.

Тому учасники семінару підтримали тему для освітньо-методичної роботи в наступному навчальному «Розвиток пізнавальних інтересів учнів  шляхом вдосконалення інтерактивних методів навчання. Простір освітніх можливостей: НОВА українська школа. Дистанційна форма навчання».