Методична студія ТМО вчителів англійської мови

Дата: 31.03.2023 13:47

Засідання територіального методичного об'єднання вчителів  англійської мови є дієвим  майданчиком для обміну думками, поглядами та досвідом.  Засідання, що відбулося 31 березня 2023 року,  було  присвячене питанням підготовки учнів до НМТ з англійської мови. Акцент був зроблений на особливостях тестування у 2023 році, зокрема на структурі тесту. Окремо було розглянуто ефективні стратегії підготовки учнів до тестування з англійської мови на основі досвіду колег. Вчителі ділилися своїм педагогічним досвідом та рекомендаціями щодо використання різноманітних методів та технологій для розвитку вмінь та навичок учнів.