Освітні центри

Дата: 17.01.2024 10:41

На початку навчального року Балаклійський ліцей №1 імені О.А. Тризни та Балаклійський ліцей №5 приєднались до проєкту благодійного фонду savED, який відновлює доступ до освіти в громадах, що постраждали під час війни. Команда savED займається створенням освітніх центрів, які називаються “Вулики”. Це гамірні, затишні, обладнані книгами і технікою простори, де діти під менторством тьюторів, розважатимуться і спілкуватимуться.

До створення освітніх центрів підійшли комплексно: відремонтували приміщення, облаштували освітній простір сучасними меблями, технікою, художньою літературою, канцтоварами та настільними іграми. Діти матимуть можливість не лише навчатися, а й за підтримки педагогів займатися улюбленими справами, читати, грати, спілкуватися.

Ми мріємо змінити сумну статистику й повернути дітей до буденних радостей у режимі «наживо».