Методичний діалог для вчителів української мови та літератури «Опрацювання нового формату тестових завдань з української мови та літератури»

11 лютого 2021 відбулося секційне засідання ТМО  учителів української мови та літератури «Опрацювання нового формату тестових завдань з української мови та літератури»(онлайн).

14:34 12.02.2021

Науково практичний онлайн - семінар "Інклюзивна освіта: діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі"

10 лютого  2021 року на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни  відбувся науково-практичний онлайн-семінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої  освіти за темою: «Інклюзивна освіта: діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі".

09:01 12.02.2021

Онлайн - вікторина «Відун»

29 січня 2021 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» проведено онлайн - вікторину «Відун», яка була присвячена Дню  пам’яті Героїв Крут ,що є підготовкою до  Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл (Джура). У вікторині взяли участь 453 учасника з 23 об’єднаних територіальних громад Харківської області та районів міста Харкова.

15:28 10.02.2021

Вітаємо з нагородженням!

За результатами спільної діяльності КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з питань підвищення якості освітнього процесу в закладах освіти відзначені                 Подяками КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»:

15:40 08.02.2021

Звільнення Балаклійщини від німецько-фашистських загарбників

6 лютого на Балаклійщині відзначається  пам’ятна дата — звільнення міста Балаклії та прилеглих сіл від німецько-фашистських загарбників. У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення Балаклійщини, тих, хто постраждав від дій фашистських окупантів.

15:03 05.02.2021

Підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

З метою активізації  патріотичної  роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального  потенціалу України, учні Балаклійщини взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Темою  цьогорічних  конкурсних  робіт, які проводились  у двох номінаціях: «Література»  та «Історія України і державотворення», стали слова Василя Стуса «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік».  Юнідослідникизакладівосвітививчалижиття і творчістьвідомих та маловідомихісторичнихпостатей, громадськихдіячів, особистостей, якізробиливагомийвнесок у розвитокосвіти, культури, мистецтварідного краю.

09:11 05.02.2021

Нарада керівників закладів освіти

28 січня 2021 року відбулася нарада керівників закладів освіти Балаклійської, Донецької та Савинської ТГ у форматі відеоконференції.

14:26 02.02.2021

Проєкт «Сприяння освіті»

28 січня 2021 року відбудалася тренінгова онлайн зустріч для педагогів закладів освіти Харківської області, залучених до проєкту «Сприяння освіті» у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та Тhe LEGO Foundation від 20.06.2019 року. Метою зустрічі було  планування кроків роботи у проєктів продовж ІІ півріччя 2020/2021навчального  року.

16:11 01.02.2021