A A A K K K
людям з порушенням зору


Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Балаклійської міської ради Харківської області

Сторінка на стадії наповнення.

Проєкт "Ноутбук кожному вчителю"

У 2021 році стартував національний проєкт Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації «Ноутбук кожному вчителю». В рамках даних заходів була виділена державна субвенція на придбання ноутбуків педагогічним працівникам шкіл для організації дистанційного навчання.

09:23 02.12.2021

Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку

       З 24 по 26 листопада педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Балаклійської міської ради взяли участь у вебінарі за темою: «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку», проведеному Благодійним фондом «Живи, Україно!» спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія» за підтримки Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.        Слухачі вебінару підвищили рівень професійних компетентностей щодо якісної організації духовно-морального виховання дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти.        Духовно-моральне виховання дітей є надзвичайно важливим питанням   для педагогів-дошкільників та батьків, оскільки у процесі засвоєння християнських моральних цінностей діти навчаються добра, милосердя, доброчинності, відповідальності, співчуття, турботливості.

10:11 29.11.2021

Використання результатів ЗНО для підвищення якості освіти

23 листопада 2021 року під головуванням Івана Столбового, Балаклійського міського голови, в приміщенні Балаклійської міської ради відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участі представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

11:19 24.11.2021

ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

17 листопада 2021 року в онлайн-режимі відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14:13 17.11.2021

Методична студія вчителів географії

      10 листопада 2021 року в оnline-режимі  проведено методичну студію вчителів географії за темою «Використання результатів ЗНО для підвищення якості повної загальної середньої освіти з географії». Під час роботи студії було проаналізовано виконання завдань сертифікаційних робіт з географії ЗНО-2021, здійснено розв’язування проблемних тестових завдань, проведено інтерактивне спілкування «Стратегія підготовки до ЗНО: від аналізу робіт до планування та покрокового застосування».

15:30 12.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування