Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Балаклійській громаді

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 №931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в Україні з 01 по 31 жовтня 2023 року в освітніх закладах  Балаклійської громади тривав Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

08:26 09.11.2023

Фестиваль ораторського мистецтва

У жовтні в онлайн-режимі відбувся Обласний фестиваль ораторського мистецтва за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області. У фестивалі перемогу виборола учениця 11 – А класу Балаклійського ліцею №3 Балаклійської міської ради Харківської області Голозубова Анастасія. Випускниця набрала найбільшу кількість балів – 167 -  і посіла 1 місце. Вітаємо вчительку української мови та літератури Балаклійського ліцею №3 Денисову Ларису Миколаївну, яка підготувала переможницю фестивалю, Анастасію -  з чудовим виступом! Бажаємо подальших перемог у всіх починаннях!

15:09 18.10.2023

1 жовтня в Україні відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті полеглих захисників і захисниць

1 жовтня, у неділю, о 9:00 центральні площі та вулиці українських міст зупиняться для хвилини мовчання, щоб вшанувати пам’ять полеглих захисників і захисниць нашої держави.

10:55 29.09.2023

День захисників і захисниць України

Щороку у жовтні українці вшановують захисників України, які вже дев'ятий рік дають відсіч російській агресії. У воєнний час це безсумнівно найважливіше світське свято в році, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.

10:38 29.09.2023

29 вересня - День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Бабин Яр - одне із всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941 року, за официальними історичними свідченнями, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. З інших джерел лише за 5 днів нацисти розстріляли там майже 150 тисяч українських євреїв. Це були не лише жителі Києва, а й біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на спасіння.

10:33 29.09.2023

Проєкт "Сприяння освіті"

Балаклійський ДНЗ (ясла-садок) № 7 комбінованого типу та Вербівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Балаклійської міської ради є учасниками проєкту «Сприяння освіті», який було започатковано в 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом The LEGO Foundation.

10:27 29.09.2023

З Днем знань!

Сьогодні, 1 вересня, в закладах освіти Балаклійської міської ради лунає Перший дзвоник. І хоч у країні триває жлрстока війна, чимало закладів зруйновано та пошкоджено російськими окупантами, діти не мають змоги прийти до рідних шкіл і дитячих садочків, ми продовжуємо навчати і виховувати майбутнє покоління! Бо в цьому є наша сила і перемога!

13:32 01.09.2023

Засідання ТМО педагогічних працівників

29 серпня 2023 року в межах серпневої педагогічної декади відбулись методичні студії територіальних методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти Балаклійської міської ради Харківської області на тему "Актуальні питання 2023-2024 навчального року. Подолання освітніх втрат і розривів". На заходи були запрошені викладачі та методисти Комунального вищого навчального закладу "Хаврківська академія неперервної освіти". За результатами роботи були розроблені методичні рекомендації.

15:38 29.08.2023