Методична студія для вчителів предметів художньо-естетичного циклу

27 березня 2023 року було проведено засідання методичної студії територіального методичного об'єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу закладів освіти Балаклійської міської ради Харківської області.

15:31 29.03.2023

Шевченківські дні

Сьогодні минає 209 річниця від дня народження справжнього пророка і великого сина України. Голос Тараса Шевченка - Конституція патріота. Його спадщина невичерпна, як українська пісня, українська мова і сам український народ. Сьогодні, коли наша країна стоїть проти жорстокості окупантів, як ніколи згадуються пророчі цитати Великого Кобзаря.

20:37 09.03.2023

365 днів НЕЗЛАМНОСТІ

Сьогодні -24 лютого 2023 року. У цей день рік тому почалася повномасштабна війна.У день річниці  природно пригадувати те, що відбувалося рік тому.

14:23 24.02.2023

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, учні та педагоги закладів освіти Балаклійської міської ради згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013-2014 років та вшановують пам"ять загиблих.

13:50 20.02.2023

День Державного Герба України

19 лютого педагоги та учні закладів освіти Балакліської міської ради долучились до відзначення Дня Державного Герба України.

13:44 20.02.2023

День єднання

16 лютого вся Україна відзначає особливий день - День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

11:24 16.02.2023

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост є однією з найстрашніших трагедій та одним із найбільших злочинів в історії людства, завжди буде для всіх застереженням про небезпеки, в основі яких – ненависть, фанатизм, расизм та упередженість. Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

19:56 27.01.2023